Засідання тимчасової комісії Рокитнянської райдержадміністрації з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат

28 травня 2019 року директор Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості Лариса Глюза взяла участь у засіданні тимчасової комісії Рокитнянської райдержадміністрації з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, яке провели в.о.голови адміністрації Олег Приліпко та заступник голови адміністрації Лариса Кононець.

На засіданні комісії розглянуто питання про стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати, внесків платежів до Пенсійного Фонду України та зі сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування на підприємствах, установах та організаціях та про заходи, що вживаються з метою погашення та недопущення зростання заборгованостей.

Керівникам підприємств-боржників, запрошеним на засідання, рекомендовано забезпечити виконання взятих зобов"язань щодо погашення заборгованостей, скласти реальні графіки погашення заборгованостей з урахуванням фінансових можливостей.

Членам тимчасової комісії  у межах компетенції продовжити інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо зазначених проблем, співпрацю місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, внесків платежів до Пенсійного Фонду України та зі сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування та забезпечити постійний моніторинг стану погашення заборгованостей.