Рокитнянський район, Київська область

Заступник

КОНОНЕЦЬ ЛАРИСА ПЕТРІВНА

заступник голови Рокитнянської районної державної адміністрації (телефони: 5-14-43; факс: 5-15-32)

Кононець Л. П. народилася 02 жовтня 1962 року в смт Маневичі, Маневицького району, Волинської області. У 1984 році закінчила Київський державний педагогічний інститут ім. О.М.Горького за спеціальністю фізика і астрономія. Трудову діяльність Кононець Л.П. розпочала у серпні 1984 року вихователем групи продовженого дня Довгалівської восьмирічної школи. Із серпня 1985 року працювала вихователем групи продовженого дня у Рокитнянській восьмирічній школі № 4, із березня 1987 року переведена на посаду вихователя групи продовженого дня та вчителя фізики і хімії Рокитнянської восьмирічної школи № 4. У вересні 1995 року призначена на посаду вчителя фізики Рокитнянської середньої школи № 3. З вересня 2000 року по жовтень 2001 року працювала головним спеціалістом відділу освіти Рокитнянської райдержадміністрації. У жовтні 2001 року призначена заступником начальника відділу освіти Рокитнянської райдержадміністрації. З грудня 2006 року працювала керівником апарату Рокитнянської районної державної адміністрації. З березня 2008 року заступник голови Рокитнянської районної державної адміністрації. Заміжня. Має сина.