Жовтень 2019

Розпорядження голови Рокитнянської районної державної адміністрації Київської області від 08.10.2019 № 259 «Про присвоєння адреси об’єкту будівництва сонячної наземної електростанції»

Розпорядження голови Рокитнянської районної державної адміністрації Київської області від 09.10.2019 № 260 «Про приймання і розміщення евакуйованого населення та матеріальних і культурних цінностей, що евакуюється із зони можливих бойових дійдій в населених пунктах Рокитнянського району Київської області»

Розпорядження голови Рокитнянської районної державної адміністрації Київської області від 11.10.2019 № 262 «Про забезпечення порядку виявлення сімей (осіб),  які перебувають у складних життєвих обставинах, надання їм соціальних послуг та здійснення соціального супроводу таких сімей (осіб)»

Розпорядження голови Рокитнянської районної державної адміністрації Київської області від 22.10.2019 № 270 «Про підсумки розгляду звернень громадян, що надійшли до Рокитнянської районної державної адміністрації Київської області за 9 місяців 2019 року»

Розпорядження голови Рокитнянської районної державної адміністрації Київської області від 25.10.2019 № 277 «Про Рокитнянську районну комісію з питань евакуації»