Зустріч із керівником ТОВ "ТИМБАЙ АГРО" Юрієм Тимбаєм

23 липня 2019 року директор Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості провела робочу зустріч із керівником ТОВ "ТИМБАЙ АГРО" Юрієм Тимбаєм. Метою зустрічі було налагодження співпраці районної служби зайнятості з новоствореним підприємством, яке займається вирощуванням зернових культур, бобових культур і насіння олійних культур.

Під час зустрічі обговорено низку питань відносно шляхів забезпечення підприємства кадрами, змін у законодавстві про зайнятість та про нові підходи в роботі Державної служби зайнятості.

Директор філії розповіла Юрію Миколайовичу про послуги служби зайнятості, якими він може скористатись, а саме  щодо компенсації фактичних витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування за працевлаштування, за направленням державної служби зайнятості безробітних осіб, на нове робоче місце, в пріоритетних видах економічної діяльності, або безробітних громадяни, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню.

Повідомила про можливості профвідбору на замовлення роботодавця, презентувала послуги, які надає служба зайнятості своїм клієнтам, такі як: “Skype-співбесіди” та ” Електронний кабінет роботодавця”, проінформувала про стан, основні тенденції та процеси на ринку праці району.

У ході розмови Юрія Миколайовича зацікавила на перспективу організація робіт тимчасового характеру та було обговорено на майбутнє, у зв’язку з відкриттям нового підприємства, можливість забезпечення потреби в кадрах.