ЗВІТ ПРО ЗДІЙСНЕННЯ РЕГУЛЯТОРНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ЗА 2018 РІК

Рокитнянська районна   державна адміністрація, як регуляторний орган, з метою вдосконалення правового регулювання господарських відносин, недопущення прийняття економічно недоцільних та неефективних регуляторних актів, зменшення втручання  в діяльність суб’єктів господарювання та усунення перешкод для розвитку підприємництва, спрямовувала свої зусилля на неухильне виконання  Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

Протягом 2018 року робота райдержадміністрації концентрувалась на виконанні таких  основних завдань, як планування діяльності з підготовки проектів регуляторних актів, здійснення відстежень результативності регуляторних актів, оприлюднення інформації про здійснення регуляторної діяльності та приведення власних діючих регуляторних актів у відповідність з принципами державної регуляторної політики.

В III кварталі 2018 року   проведено періодичне відстеження результативності регуляторного акта „Про затвердження цін на роботи (послуги), що виконуються архівним відділом Рокитнянської районної  державної адміністрації на договірних засадах”. Та визначено, що прийняття регуляторного акта є актуальним для подальшого вдосконалення системи надання послуг на договірних засадах, шляхом впровадження цього нормативно-правового акта вдається досягти поставлених цілей.

Проведена робота з планування регуляторної діяльності на 2019 рік. Затверджено План-графік здійснення заходів з відстеження результативності діючих власних регуляторних актів райдержадміністрації. Підтримується в активному стані Реєстр власних регуляторних актів.

Перший заступник

голови адміністрації                                                                                О. Приліпко